Busvervoer || XO LUCY

Bus 1, XO LUCY

Heenweg

Terugweg

     

Dalfsen, BP tankstation, Rondweg

21:55

04:00

Ommen, Bushalte op de markt, Markt

22:10

04:00

Den Ham, Cafe de Beuk, Dorpsstraat

22:20

04:00

Vroomshoop, Halte Kennedylaan, Hammerweg

22:30

04:00

Vriezenveen, Gemeentehuis, Manitobaplein

22:45

04:00

Almelo NS station, busstation, Stationsstraat

23:00

04:00

Wierden, Carpool akkerwal, Almelosestraat

23:10

04:00

Aankomst Lucky Rijssen Morsweg

23:15

 
     
     

 

Bus 2, XO LUCY

Heenweg

Terugweg

     

Heino, Rabobank, Marktplein

22:10

03:00

Raalte, Rohda terrein, Zwolsestraat

22:25

03:00

Marienheem, Kerk, Nijverdalseweg

22:35

03:00

Haarle, Kr. Almelosestr / Stationsweg

22:40

03:00

Haarle, Spar supermarkt, Kerkweg

22:45

03:00

Aankomst Lucky Rijssen Morsweg

23:00

03:00

     

 

 

Bus 3, XO LUCY

Heenweg

Terugweg

     

Nijverdal, Smidsweg

23:15

04:15

Nijverdal, cafe de Budde, Smidsweg

23:18

04:15

Hellendoorn, de Molen, Ninaberlaan

23:25

04:15

hellendoorn, schapenmarkt, Dorpstraat

23:27

04:15

Hellendoorn,Rotonde helmkruidlaan, collenstaartweg

23:30

04:15

Nijverdal, Ateletiekbaan Baron van Sternbachlaan

23:32

04:15

Nijverdal, Toyota konijnenbelt, wierdensestraat

23:37

04:15

Nijverdal, kr. Boomcateweg / bachlaan, boomcateweg

23:40

04:15

Nijverdal, Halte mozartlaan, mozartlaan

23:42

04:15

Nijverdal, Doornebal, Rijssensestraat

23:45

04:15

Aankomst Lucky Rijssen Morsweg

23:55

04:15

     

 

Bus 3, XO LUCY

Heenweg

Terugweg

Holten, NS station, Waagweg

NS

04:15

Deventer, Colmschate, NS Station, Piet van Donkplein

NS

04:15

Deventer NS Station Centraal, Stationsplein

NS

04:15

Aankomst Lucky Rijssen Morsweg

 

04:15

     
     

Nightrider

   

Enschede, “t Bölke

22:00

04:00

Hengelo, Rabotheater

22:20

04:00

Losser Bushalte VVV

21:45

04:00

Oldenzaal NS Station

21:30

04:00